Masáže, celostní terapie, konzultace


Od roku 2005 se věnuji masážím, od roku 2010 práci s vědomým dotekem, celostnímu přístupu ke zdraví a metodám, které obnovují rovnováhu a komunikaci mezi tělem a psýché. Čerpám jak vlastní dlouholeté praxe, tak z praxe profesní, velkou inspirací je mi Tradiční čínská medicína a body-mind přístupy některých západních terapeutických směrů. Přesto nenabízím mnoho různých masáží či terapií, nabízím "pouze jednu": tu, která Vám udělá dobře

Vítejte na mých stránkách, rozhlédněte se, napiště, zavolejte - jsem zde a pro Vás.....

Konkrétní, aktuální nabídka služeb zde

 

 

Síla doteku

Síla dotekuDotek je jakási prařeč světa, kterou se vědomě i něvědomě dorozumíváme nejen mezi sebou navzájem. Je mnohem více bezprostřední a vyvěrá z podstatně hlubších a vývojově starších oblastí lidského vědomí, než-li mluvené slovo, proto má i větší sílu. Je především nositelem základních instinktů a emocí, které jsou společné všem živým tvorům. Láskyplné pohlazení psa, něžné konejšení dítěte jeho matkou, důvěrný a pevný stisk ruky nemocného, či milostné objetí... k tomu nelze nic přidat ani ničím nahradit. Jsou to dary světa, bez kterých se přirozený život neobejde, ale jichž se také mnoha bytostem v životě nedostává a trpí. Doteky mohou být i nepříjemné, ale vždy je jejich „řeč“ plně srozumitelná a jasná a odhaluje mnohé z toho, co ústa nejsou s to říci, nebo co se snaží zamlčet.

 


"Věřím masem a krví, jsou totiž moudřejší než rozum. Tělesné vědomí je tam, kde v nás život vybublává na povrch. Jen tak víme, že jsme živi, živi až k hlubinám své duše, a že v nás existuje místo, odkud jsme spojeni s živoucími dálavami vesmíru."

/D.H.Lawrence