Jdete k nám poprvé?

Každý někdy potřebuje pomoc. Ale opravdu skutečnou pomocí je, pomoci druhému se dostat do míst, kde si bude sám tím nejlepším rádcem, učitelem a léčitelem. A každý v sobě toto místo má.

Přijďte pobýt. Prostě a jednoduše, ať již přicházíte s čímkoliv. Ať již chřadne Vaše duše a nebo se necítí v kondici Vaše tělo. A nebo jen tak :) Přivítá Vás poklidné a nenucené prostředí v centru Prahy, vůně bylinek, hudba, bez níž by na světě bylo minimálně o dvě třetiny radosti méně... Bude Vám nabídnut neformální rozhovor při šálku čaje, během něhož se můžete vyslovit ze svých útrap a pokud jste si dosud nevybrali pro sebe to správné řešení, vybereme jej společně. Jestliže patříte mezi ty, kteří se nespokojí s dočasnou úlevou, ale rádi by dosáhli hlubších a trvalejších výsledků, provedu Vás celkovou diagnostikou, aby naše společná cesta k Vaší rovnováze byla nejen příjemná, ale i efektivní: nabízím různé typy relaxačních a harmonizujících léčivých masáží a některé z alternativních způsobů celostní léčby (např. Zen shiatsu). Tento způsob přístupu preferuji a považuji za přirozený. Denně se přesvědčuji o tom, že konkrétní, dílčí problémy, které nás zrovna nejvíce trápí a strhávájí na sebe pozornost, jsou vždy odrazem celkové (většinou dlouhodobé) disharmonie a skutečné řešení leží v oblastech, které jsou mimo náš momentální zorný úhel pohledu (např. nesprávné stravovací návyky; životní styl, který vedeme; pohybové a mentální stereotypy; deformovaný vztah k sobě samému a okolí; nejrůznější vnitřní zranění a z něj pramenící potlačené pocity a emoce, které si nechceme připustit;... etc). 

Pro ty, kteří se neradi odhalují a potřebují pro své uvolnění větší pocit bezpečí je v nabídce několik masáží, které se provádějí přes pohodlný oděv (např. Shiatsu se šátkem), jinak používám přírodní za studena lisované biooleje, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku.

Pro orientaci doporučuji přečíst si Aktuality, kde najdete čas od času různé zvýhodněné akce. Je zde i nabídka Dárkových poukazů.

Pokud jste se naše studio rozhodli navštívit, je dobré si zde přečíst, jak se na masáž či jinou proceduru doma připravit a prostudovat si pečlivě kontraindikace. Pro zajištění takového termínu, který by byl pro Vaše časové možnosti ideální, je třeba se objednat minimálně týden dopředu. Pokud patříte mezi seniory či jste v invalidním důchodu, veškerých služeb můžete využívat v neomezené míře se slevou 30%.

Zda Vám naše služby budou opravdu vyhovovat můžete vyzkoušet, aniž byste příliš draze utráceli: na první návštěvu máte se slevou 25% (pozn. slevy se nesčítají).

Je zde možné platit i formou poukázek Benefit plus, Benefity, Ticket a Relax Pass 

 

Těšíme se nashledanou!